Dell přidává k notebookům zabezpečení McAfee na 15 měsíců zdarma

Zákazníci, kteří si zakoupí vybrané řady notebooků Dell, zároveň získají zabezpečení McAfee s patnáctiměsíční licencí zdarma. Jak je promo akce nastavena?

Dell přidává k notebookům zabezpečení McAfee na 15 měsíců zdarmaDell přidává k notebookům zabezpečení McAfee na 15 měsíců zdarmaNotebooky řad Inspiron, XPSAlienware s operačním systémem Microsoft Windows, které jsou již od února dostupné u autorizovaných distributorů společnosti Dell v České republice, obsahují samoinstalační balík softwaru McAfee SecurityCenter.

McAfee systém brání proti počítačovým virům, spywaru, vzdálenému ovládnutí počítače a krádežím identity, stejně tak dokáže filtrovat spam.

Po prvním zapnutí notebooku se instalace bezpečnostního balíku spustí automaticky.Uživatel pouze vyplní registraci, a získá tak licenci na 15 měsíců zdarma. Koncová cena notebooků zůstává stejná jako dříve. K dříve naskladněným notebookům, které nejsou softwarem McAfee vybaveny, již však není možné licenci poskytnout dodatečně.

V ČR budou notebooky Dell s McAfee dostupné skrze distributory 100Mega Distribution, Asbis CZ a SWS, na Slovensku pouze přes Asbis SK.

Zdroj: ChannelWorld, Dell
Komentáře