Dell opravuje vadné panty notebooků Alienware M11x

Vadné panty na noteboocích Alienware M11x R1 a R2 mohou způsobit vypadávání displeje a poškození klávesnice. Dell nabízí opravu pro všechny.

Dell opravuje vadné panty notebooků Alienware M11xDell opravuje vadné panty notebooků Alienware M11xDell zjistil, že některé notebooky Alienware M11x trpí zlomenými panty a žádá zákazníky, kteří na problém narazili, aby výrobce kontaktovali.

Stížnosti na poškození pantů na již dříve uvedených modelech Alienware M11x R1 a R2 vyústily podle příspěvků diskuzních fórech jako např. NotebookReview.com až ve vypadávání displeje a poškození klávesnice.

„Dell opraví zlomené panty na jakémkoliv systému Alienware M11x R1 nebo R2 všem zákazníkům po celém světě bez ohledu na stav záruky,“ napsal John Blain na blogu společnosti Dell.

Notebooky Alienware M11x R3, které byly oznámeny v dubnu, jsou již opravenými panty vybaveny. Verze R1 a R2 byly uvedeny vloni.

Nereklamovat, dokud se problém neobjeví

Při opravě pantů Dell vymění LCD panel a bezdrátové komponenty. Dell zároveň vyzval zákazníky s funkčními panty, aby společnost nekontaktovali. Pokud se panty v budoucnu zlomí, opravu zajistíme, uvedl Dell.

V rámci standardní záruky, budou dotčení zákazníci muset odeslat poškozený notebook do Dellu/autorizovaného servisu. Pokud má klient záruku on-site, technik jej navštíví a opravu zajistí na místě, uvedl Blain.

Ve většině případů si mohou zákazníci opravu vyžádat kontaktováním zákaznické služby prostřednictvím e-mailu nebo telefonu a postupovat podle specifických instrukcí, které naleznou na blogu společnosti Dell.

Zdroj: IDG News ServiceKomentáře