Dell a Intel otevírají prostřednictvím Comforu první značkový obchod v ČR

Společnosti Dell a Intel ve spolupráci s prodejní sítí Comfor otevřely v pražském Palladiu svoji první značkovou prodejnu v České republice. Jak brand store vypadá?

Dell a Intel otevírají prostřednictvím Comforu první značkový obchod v ČR
Dell a Intel otevírají prostřednictvím Comforu první značkový obchod v ČRSpolečná prodejna značek Dell a Intel spadá do sítě Comfor a nachází se v pražském obchodním centru Palladium.

Představitelé zastoupení společností prezentovali na slavnostním otevření aktuální produktovou řadu pro koncové uživatele, včetně ukázky nových technologií od Intelu, i nového operačního systému Windows 8.

Otevření první české brandované prodejny Dell uvedli Jiří Kysela za Dell ČR, Adam Raška za Intel ČR a SK a Martin Wanke za společnost Comfor.

„Hlavním cílem prodejny je poskytnout zákazníkům možnost prohlédnout si a vyzkoušet naše nejnovější produkty naživo,“ uvedl v oznámení Jiří Kysela, generální ředitel Dell Česká republika.

Zákazníci se ve značkovém obchodě mohou seznámit se s novinkami z produktových řad Dell XPS, Inspiron nebo Alienware (viz galerii pod článkem).

K vidění zde jsou také ukázky technologie Intel WiDi, která umí bezdrátově přenášet obraz z PC do monitoru. Návštěvníci si mohou vyzkoušet i operační systém Windows 8 na dotykových obrazovkách ultrabooků Dell a dalších PC.

Koncepci brand store vítají distributoři i výrobci

„Pro nás je to další významný krok ve skvěle fungující spolupráci se značkami Dell a Intel. Navíc připravujeme řadu zajímavých akcí, akčních nákupů i výhodných slev, proto zveme všechny zákazníky přímo do společné prodejny v Palladiu, kde vám vyjde vstříc příjemný proškolený personál,“ uvádí Martin Wanke, marketingový ředitel společností Comfor a AT Computers, která produkty značky Dell oficiálně distribuuje.

Pavel Zentrich, ředitel spotřebitelského segmentu ve společnosti Microsoft v oznámení dodal: „Velice vítáme vznik této značkové prodejny, která je jedinečnou možností prezentace moderních technologií a designu zákazníkům, kteří si zde mohou vyzkoušet náš nový operační systém Windows 8 v jeho nejlepší možné podobě – na nových a pro něj určených zařízeních z dílen našich partnerů.“

Promo v rámci otevření

Při příležitosti otevření obchodu byla spuštěna časově omezená promo akce. Při zakoupení notebooku Dell Inspiron ve variantě s vyměnitelným krytem si může zákazník vybrat další kryt zdarma.

Dále ke každému zakoupenému notebooku AlienWare v prodejně Comfor v Palladiu dostane zákazník hru Battlefield 3 Premium Edition od Electronic Arts zdarma. Akce je platna do 31.12.2012.

Zdroj: Dell Computer
Galerie

Úvodní foto: Dell

Komentáře