D-Link spustil šrotovné na switche

D-Link, výrobce end-to-end síťových a komunikačních řešení, představil novou marketingovou akci zaměřenou na české a slovenské resellery. Za odevzdání starých přepínačů můžete získat výrazné slevy na nové produkty výrobce.D-Link managovatelný switch DES-3052Válí se vám ve firmě šrot v podobě starých switchů? Kupte si nové switche D-Link, staré zlikvidujte a pošleme vám zpětný rabat až 1 770 CZK nebo 70 EUR za kus," píše se v aktuální nabídce D-Linku.

Akce zatím nemá žádné časové omezení. Nabízíme vám proto kompletní návod, jak se zapojit.

Jak na to:

1. Zaregistrujte se na https://portal.dlinkpartnerplus.com
2. V sekci „Nástroje“ vyberte „Trade-In Calculator“, zobrazí se Vám průvodce trade-in a seznam produktů D-Link, na které lze uplatnit zpětný rabat a jeho výše.
3. Proveďte objednávku na vybrané switche D-Link u jednoho z oficiálních distributorů.
4. Vraťte se na partnerský portál https://portal.dlinkpartnerplus.com a klikněte na „Start Trade-In“
5. Projděte průvodcem Trade-In až do konce. Výsledkem bude odeslání žádosti o zpětný rabat včetně unikátního identifikačního čísla k výrobci a na Váš e-mail.
6. Zlikvidujte staré switche a pošlete výrobci důkaz. Nebo pošlete staré switche k likvidaci přímo do kanceláře D-Link (D-Link Česká republika, Václavské náměstí 36, Praha 1, 110 00).
7. Pošlete žádost o zpětný rabat distributorovi, u kterého jste provedli objednávku a vyčkejte na vyplacení.

Kde nakoupíte?

Autorizovanými distributory značky D-Link jsou v České republice ABC Data, AT Computers, eD system Czech a Tech Data Distribution. Na Slovensku jde o ABC Data SK, Asbis SK, AT Computers SK a eD system Slovakia. Více informací o produktech výrobce najdete na webových stránkách D-Linku.Komentáře
K tomuto článku není připojena žádná diskuze.