D-Link představuje Program globálního partnerství

D-link, výrobce síťových řešení, představil nový partnerský program pro resellery. Je globální a nese zkratku GAP. Co vám může přinést? A jak se přihlásit?D-link se snaží uplatnit ekologické technologie v počítačových sítích (Foto: přepínač DGS-1005D)Program globálního partnerství D-Link GAP (Global Alliance Program) je rozdělen do tří kategorií - strategie, řešení a technologie - a jeho cílem je lépe pokrýt potřeby dodavatelů produktů D-Link, které souvisejí s technologickými inovacemi produktů a jejich uváděním na trh.

V rámci GAP bude D-link vybraným partnerům s předstihem poskytovat vylepšené produkty, možnosti testování řešení, technickou podporu a prodejní nástroje, či nabízet společné marketingové aktivity, co-branding a školení. 

„Global Alliance Program je strategie typu „win-win", která přináší prospěch všem účastníkům, tedy D-Linku i jeho spojeneckým partnerům," představil program Tony Tsao, CEO a prezident D-Link Corporation.

„Tento program je jakousi formální strukturou pro D-Link a jeho partnery, zaměřenou na sdílení sil a vzájemné rozšiřování nabídek. Program slouží pro zlepšování firemních řešení a služeb a zároveň dává partnerům příležitost těžit z globální přítomnosti D-Linku při expanzi na nové trhy. Tímto spojenectvím chceme dosáhnout společného úspěchu a růstu naší společnosti i partnerů a podpořit progresivní vývoj, což ve svém důsledku přinese maximální užitek našim zákazníkům," uvedl dále Tony Tsao.

Mezi výhody vstupu do GAP patří:

  • Globální marketing, rozvoj podnikání a technická podpora, která může pomáhat členům v hledání nových obchodních příležitostí, diferenciaci jejich řešení nebo služeb a v nabízení hodnotnějších produktů zákazníkům;
  • Laboratoře pro provádění komplexního testování produktů, které dává členům záruku součinnosti s produkty D-Link;
  • Zařazení do přehledu firem a řešení na nových webových stránkách D-Link Alliance, doplněné o rozsáhlé aktuální informace o řešeních jednotlivých členů;
  • Hlubší seznámení se strategií produktů D-Link prostřednictvím sdílení informací a různých akcí, na kterých mohou členové spolupracovat s produkčními týmy D-Linku.

Členství v D-Link Global Alliance Program je otevřené všem společnostem. Zájemci o zapojení do D-Link GAP se mohou dozvědět více o programu nebo požádat o členství na http://alliance.dlink-intl.com nebo poslat e-mail na alliance@dlink.com.sg.

Tuzemští prodejci se mohou zapojit rovněž do lokálního partnerského programu, a to prostřednictvím portálu D-best.

 Komentáře