D-Link nyní také u AT Computers

D-Link, výrobce síťových řešení, rozšířil distribuční síť v České republice a na Slovensku o společnost AT Computers. Jaké produkty u distributora najdete? A jaká je strategie výrobce v nepřímém prodejním kanálu?Aleš Pícl představuje jeden z trendů a příležitostí pro resellery v příštím roce, IP kamery.Kontrakt mezi oběma společnostmi vstoupil v platnost začátkem listopadu. Distributor AT Computers obohatil nabídku v oblasti síťových produktů zejména o modemy, bezdrátová zařízení nebo přístupové body. D-Link je rovněž aktivní v oblasti nabídky pro SMB segment a také tato řešení jsou součástí dohody.

„Spolupráce těchto dvou předních firem na trhu přináší našim obchodním partnerům mnoho dobrého - nyní u AT Computers totiž najdou opravdu vše důležité pro svůj byznys. D-Link navíc poskytuje kvalitní českou technickou podporu i záruční podmínky,“ uvedl v tiskovém oznámení o nové distribuci Martin Harazím, ředitel nákupu AT Computers.

Partnerství s AT Computers ocenil také Aleš Pícl, ředitel společnosti D-Link: „Kvalitní distribuční síť je klíčovým faktorem k zajištění prodeje a prodejní podpory našim produktům. Partnerům tak chceme umožnit rozšířit jejich obchodní dosah a poskytnout jim větší dostupnost našich produktů.”

Aktuální seznam autorizovaných distributorů výrobce je tedy následující: ABC Data, AT Computers, eD system Czech, Tech Data Distribution. Na Slovensku se jedná o ABC Datu, Asbis SK, AT Computers SK a eD system Slovakia.

Produktovým manažerem odpovědným v AT Computers za značku D-Link byl jmenován Michal Diviš. Jeho kontakty najdete v profilu AT Computers ve vyhledávači distributorů (nejprve se přihlaste).

Pro seznámení s prodejní strategií výrobce doporučujeme rozhovor s Alešem Píclem, který vyšel na ChannelWorldu. Plány a novinky D-Linku pro rok 2010 (například v oblasti IP kamer) nedávno představil Kevin Wen, prezident společnosti pro Evropu.Komentáře