D-Link ČR a SR rozšiřuje působnost do Bulharska

Česká pobočka společnosti D-Link rozšířila svoji zodpovědnost i o Bulharsko. Vedením bulharské pobočky byl pověřen Aleš Pícl, ředitel společnosti D-Link Česká republika a Slovensko. Jak změna ovlivní lokální zastoupení?D-Link rozšířil působnost úspěšné tuzemské pobočky na další zemi.D-Link, výrobce síťových a komunikačních řešení, minulý týden oznámil, že rozšířil zodpovědnost tuzemské pobočky o další zemi. Kromě České republiky a Slovenska bude obsluhovat také Bulharsko, kde D-Link působí již několik let. K rozšíření působnosti došlo především díky pozitivním hospodářským výsledkům lokální pobočky pod vedením Aleše Pícla.

Naším cílem je využít úspěšné obchodní a marketingové aktivity, které jsme uplatňovali na zdejším trhu, a přizpůsobit je Bulharsku a zároveň využít zkušeností našeho lokálního zastoupení pro další růst zastoupení v Bulharsku,” uvedl k rozšíření pravomocí Aleš Pícl v tiskovém oznámení a pro ChannelWorld doplnil: „Změna se našeho fungování na tuzemských trzích nedotkne. V Bulharsku využíváme distributory Polycomp a CMM'97. Máme s nimi vynikající vztahy a pracují přesně tak, jak potřebujeme, takže o změně distribuční sítě neuvažujeme.

Bulharsko spadá ve struktuře D-Linku společně s pobočkami v Německu, Rakousku, Švýcarsku, Polsku, Česku, Maďarsku, Slovensku a Rumunsku do regionu střední a východní Evropy.

Zdroj: D-Link, ChannelWorldKomentáře