Cisco koupilo výrobce softwaru pro spolupráci Versly

Společnost Cisco oznámila, že převzala společnost Versly, která se zabývá integrací nástrojů pro spolupráci do sady aplikací Microsoft Office. Jaké s ní má plány?

Cisco koupilo výrobce softwaru pro spolupráci VerslyCisco kupuje VerslyTechnologie společnosti Versly umožňuje uživatelům zjednodušit spolupráci na jednotlivých dokumentech, tabulkách, prezentacích či e-mailech a nyní bude dostupná také uživatelům produktů společnosti Cisco. Podmínky akvizice nebyly zveřejněny.

Cisco uvedlo, že aplikace Microsoft Office (Word, Excel, PowerPoint a Outlook) využívá celosvětově na 600 milionů uživatelů. Akvizice má partnerům Cisco přinést další příležitosti v poskytování lepších produktů pro spolupráci.

Spolupráce je jednou z priorit Cisca a představuje podle společnosti adresovatelný trh o velikosti 45 miliard dolarů.

Technologie a know-how společnosti Versly budou použity v řadě produktů Cisco, včetně Cisco Quad, Cisco Jabber nebo Cisco WebEx. Uživatelé tak například budou moci přímo z prostředí společně připravované prezentace spustit videokonferenci nebo dostávat automatické zprávy o změnách v dokumentech. Zároveň dojde k ještě těsnějšímu propojení sociálních médií s podnikovými aplikacemi.

Zaměstnanci společnosti Versly budou připojeni k skupině Cisca pro software pro spolupráci.

Zdroj: CiscoKomentáře