CeBIT klepe na dveře, získejte lístky zdarma

Mezinárodní veletrh CeBIT již za měsíc odhalí novinky digitálního průmyslu. Nově registrovaným čtenářům nabízíme možnost získat lístky zdarma.CeBIT klepe na dveře, získejte lístky zdarmaCeBIT je kombinace veleletrhu a konferencí, keynotes, firemních akcí se zdrojem impulzů pro efektivní přípravu budoucích obchodů.

1. - 5. března 2011 se veletrh CeBIT zaměří ve čtyřech uživatelsky orientovaných platformách na ústřední témata odvětví informační a telekomunikační techniky.

Veletrh CeBIT pro ukáže efektivní a bezpečná řešení informačních a telekomunikačních technologií pro podnikovou sféru. CeBIT gov představí aplikace ICT pro veřejnou správu a zdravotnictví. CeBIT life poskytne návštěvníkům informace o nových obchodních modelech, které umožňuje změna úlohy spotřebitele. CeBIT lab ukáže průkopnická řešení ICT a představí trendy zítřka. Další informace naleznete zde.

Vstupenky pro čtenáře ChannelWorldu

Vydavatelství IDG získalo pro své čtenáře celkem 500 volných vstupenek na CeBIT. Pokud máte zájem o bezplatný vstup na tento veletrh, je potřeba se u nás zaregistrovat, následně získáte link s kódem, kde můžete vstupenku získat.

Zdroj: ChannelWorld, CeBITKomentáře