Avnet uzavřel kontrakt s Actifio

Avnet Technology Solutions, globální IT distributor s přidanou hodnotou, oznámil spolupráci s Actifio, výrobcem úložných řešení.

Avnet uzavřel kontrakt s ActifioAvnet bude díky kontraktu se společností Actifio nabízet platformu pro ochranu a dostupnost dat. Nejprve se zaměří na Benelux a postupně dostupnost rozšíří i do ostatních států regionu EMEA (Evropa, Blízký východ, Afrika). Bližší termín rozšíření společnost neuvedla.

Platforma pro ochranu a dostupnost úložiště (Protection and Availability Storage – PAS) konsoliduje tradiční zálohování, obnovu a zajištění kontinuity v silech do jednoho systému ukládání dat.

Toto řešení je kompatibilní s řadou úložných systémů včetně IBM, které má již Avnet v distribuci (např. DS3500 Express, Storwize V7000 a IBM XIV Storage System Gen3). Avnet chce dodávat řešení virtualizované správy dat na klíč pro mid-market, velké podniky a MSP a resellery. Kontrakt má být reakcí na rostoucí poptávku po virtualizaci, řešeních pro velká data a cloudové IT infrastruktuře.


Zdroj: Avnet

Úvodní foto: Avnet, Actifio

Komentáře