Avnet spustil prodejní web i demo centrum Hitachi

Společnost Avnet, IT distributor s přidanou hodnotou, společně s Hitachi Data Systems, dodavatelem datových úložišť, vytvořila pro své zákazníky nové webové stránky. Jaké výhody a služby partnerům přináší?Avnet spustil prodejní web i demo centrum HitachiDivize HDS společnosti Avnet jako výhradní distributor kompletního řešení společnosti Hitachi Data Systems (HDS) připravila speciální webové stránky, které mají být pomocníkem při výběru datových úložišť.

Avnet v tiskové zprávě informoval, že svým obchodním partnerům prostřednictvím těchto stránek nabízí kompletní portfolio produktů společnosti Hitachi Data Systems i produktů třetích stran využívajících jak hardwarovou, tak softwarovou platformu  HDS.

Promo i demo

Web obsahuje interaktivní konfigurátor úložiště, který nabídne vhodné řešení na základě několika kliknutí. Na stránkách naleznete také aktuální promo akce vztahující se na storage Hitachi včetně informací o programu zpětného nákupu "Buy Back Progam" s možností získat až 9 700 eur.

Hitachi Demo centrum nabízí partnerům pomoc při testování vybraných produktů a kompletních řešení. V přípravných fázích projektu je také možné poskytnout zápůjčku zařízení.

Více informací naleznete přímo na webových stránkách storagesystem.cz.

Zdroj: Avnet, ChannelWorldKomentáře