Avnet distributorem úložných řešení NetApp Syncsort v EMEA

Distributor s přidanou hodnotou Avnet TS oznámil rozšíření distribuční smlouvy na úložná řešení NetApp Syncsort na celý region EMEA včetně České republiky a Slovenska.Avnet distributorem úložných řešení NetApp SyncsortAvnet Technology Solutions a Syncsort, dodavatel řešení pro datovou integraci a softwaru pro ochranu dat, oznámili rozšíření distribuční smlouvy pro tzv. NetApp Syncsort Inegrated Backup (NSB) řešení na Evropu, Blízký východ a Afriku. Podobnou dohodou společnosti uzavřely ji v roce 2010 pro USA a Kanadu.

S transformací podnikání organizací skrze virtualizaci serverů prudce vzrůstá potřeba řešení pro ochranu dat, která podporují různorodá prostředí úložišť,“ uvedl v tiskovém oznámení Ed Bateman, ředitel product business group, storage and software ve společnosti Avnet TS EMEA. „Zpřístupněním NSB řešení umožňujeme našim prodejním partnerům dále rozvíjet jejich nabídky úložišť na lukrativním trhu. Řešení doplňuje stávající portfolio produktů NetApp, a Avnet tak bude moci spolupracovat s partnery a poskytovat jim nástroje a zdroje potřebné pro zachycení obchodních příležitostí.

Nabídka produktů NetApp Syncsort Integrated Backup umožňuje partnerům dodávat řešení v oblasti ochrany dat včetně deduplikace, zálohování a služeb v oblasti disaster recovery.

NSB je s okamžitou platností dostupné v regionu EMEA prostřednictvím Avnetu. Reseleři, kteří budou s Avnetem spolupracovat na těchto řešeních, budou také zapojeni do nedávno oznámeného Partner Edge Channel Programu pro tento region.

Zdroj: Avnet TSKomentáře