Atlantis Telecom v Praze otevírá technologické centrum s telepresenční místností

Nové technologické centrum nabízí možnost vyzkoušet si technologie Polycom RealPresence. Distributor jej využije také pro pořádání školení a partneři si telepresenční místnost mohou pronajmout.



Atlantis Telecom v Praze otevírá technologické centrum, chlubí se telepresenční místnostíSpolečnosti Atlantis Telecom a Polycom v Praze otevírají nové technologické centrum s telepresenční místností vybavenou softwarovou i hardwarovou infrastrukturou pro sjednocenou komunikaci a spolupráci na dálku od společnosti Polycom.

Platforma Polycom RealPresence použitá v technologickém centru nabízí podle společnosti Atlantis Telecom kompatibilitu se širokou škálou podnikových, video a mobilních aplikací.

Partnerská síť a její zákazníci mají možnost tyto systémy vidět v praxi a vyzkoušet si je (včetně dalších řešení partnerských společností jako například Microsoft Lync).

Atlantis Telecom nabízí i pronájem telepresenční místností pro pořádání video hovorů společnostem začínajícím s videokonferencemi. Po předchozí rezervaci mohou zájemci využít zázemí centra pro pořádání vlastních video hovorů.

Nové technologické centrum chce distributor využívat také pro prezentace, školení a testování na dálku. Centrum nabízí i pronájem technologie s podporou: kterýkoliv systém z celého portfolia společnosti Polycom je možné pronajmout včetně dopravy a instalace na libovolném místě. Podporu pak dle slov společnosti Atlantis Telecom zajišťují její certifikovaní systémoví inženýři.

Zdroj a foto: Atlantis Telecom







Komentáře