AT Computers rozšiřuje nabídku o produkty Dell pro domácnosti

Společnost AT Computers, IT distributor roku 2009, získala do své distribuční sítě consumer produkty značky Dell. Po autorizaci od divize commercial tak distributor rozšiřuje portfolio o řadu zařízení pro domácnosti. Co nakoupíte?High end značka Alienware je nyní spou s produkty Dell pro domácí uživatele dostupná v AT Computers.AT Computers (ATC) loni zahájilo distribuci produktů commercial divize Dell určených především firemním zákazníkům. Nyní distributor přichází se zprávou, která mu umožní nabídnout partnerům celé portfolio Dellu. Od října totiž získal autorizovanou distribuci na produkty Dell consumer.

V e-shopu AT Computers najdete všechny modely z produktových řad notebooků a desktopů Dell Inspiron a XPS. K dostání jsou také výkonná PC pro hráče se značkou Alienware. Nakoupíte i nedávno uvedenou novinku z kategorie stále populárnějších tabletů Dell Streak.

Exkluzivní záruka v ceně produktů

Produkty Dell consumer jsou určeny především pro koncové zákazníky. Výrobce u nich vyzdvihuje technologickou kvalitu, originální design, přijatelnou prodejní cenu a hlavně mimořádný zákaznický servis postavený na dvouleté záruce Next Business Day On-Site (NBD). Opravu produktu tak v rámci prodejní ceny zajišťuje přímo technik Dellu hned následující den od nahlášení závady, a to přímo v místě zákazníka. Tato služba je dostupná v případě všech modelů s výjimkou řady Dell Mininote a představuje velmi zajímavý prodejní argument pro zákazníka.

Kromě ATC mají autorizovanou distribuci na produkty Dell consumer 100Mega Distribution, Asbis CZ a SWS. Produktovým manažerem pro značku Dell je u AT Computers Petr Hrabal. Jeho kontakty najdete v profilu AT Computers ve vyhledávači distributorů (nejprve se přihlaste).

Zdroj: AT Computers,  ChannelWorldKomentáře