AT Computers přidává do nabídky značku A-Data pro ČR i SR

AT Computers, IT distributor roku 2009, je novým autorizovaným distributorem produktů A-Data pro Českou republiku a Slovensko. Jaké produkty resellerům nabízí?Nejaktuálnější novinkou z dílny A-Daty je SSD disk S596 Turbo s rychlostí čtení 260MB/s a zápisu 210MB/s.S platností od 15. 7. začala firma AT Computers nabízet resellerům produkty výrobce pamětí a pevných disků, taiwanské společnosti A-Data. Portfolio AT Computers se tak rozrostlo například o paměťové moduly, paměťové karty, USB flash disky, SSD disky nebo přenosné pevné disky této značky.

A-Data patří dlouhodobě mezi největší výrobce DRAM modulů a USB flash disků. V loňském roce se podle dat iSuppli stala dvojkou na světovém trhu s DRAM z hlediska dosaženého obratu. Umísťuje se také pravidelně mezi dvacítkou top tchajwanských společností.

Dalšími autorizovanými distributory značky jsou v České republice ABC Data a Asbis CZ. Na Slovensku jde o Agem SK a Asbis SK.

Produktovým manažerem zodpovědným za výrobky A-Data u společnosti AT Computers je Petr Martinásek. Jeho kontakty naleznete ve vyhledávači distributorů v profilu AT Computers (nejprve se přihlaste). Pro více informací o produktech navštivte web společnosti A-Data.

Zdroj: AT Computers, ChannelWolrdKomentáře