AT Computers autorizovaným distributorem síťových produktů Tenda

AT Computers, IT distributor roku 2009, rozšířil distribuci síťových produktů o výrobky značky Tenda. Co v Česku nabízí a jak podporuje prodejce?Wi-Fi přístupový bod Tenda W300A s gigabitovým portem a napájením přes Ethernet je jednou z produktových novinek výrobce.Firma Tenda Technology vznikla v roce 1999. Sedm let po svém vzniku byla značka Tenda registrována v 35 zemích světa a v Číně se dokonce stala nejsilnější značkou v oblasti síťových zařízení pro domácnosti a menší firmy. O rok později otevřela zastoupení v Rusku, Indii a v dalších východních zemích. Nyní se snaží upevnit postavení na evropských trzích, k čemuž má pomoci i smlouva s AT Computers.

Výhradním dovozcem značky do České republiky je distributor s přidanou hodnotou (VAD) Intelek, který ChannelWorldu autorizaci pro AT Computers potvrdil. Spolupráci tak zahájili dva distributoři, které čtenáři ChannelWorldu odměnili titulem IT distributor a IT VAD roku 2009.

Nový distributor nabízí kompletní portfolio výrobce zahrnující například routery, switche, přístupové body, nebo síťové karty a adaptéry. Určeny jsou především do domácností, případně do menších firem.

Tenda se profiluje jako výrobce s výhodným poměrem cena/výkon. Produkty vyrábí pod standardy ISO9001 a RoHS. V České republice jsou k dispozici lokalizované stránky výrobce na adrese www.tenda.cz a online technická podpora na webu www.tenda.cz/forum. Na Slovensku je výhradním distributorem Asbis SK. Zájemcům o více informacím vřele doporučujeme také rozhovor s Allenem Yu, zástupcem značky pro evropský trh.

Produktovým manažerem značky v AT Computers je Václav Štajner. Jeho kontakty najdete ve vyhledávači distributorů v profilu AT Computers.


Co podle Tendy znamená TENDA?

T (Technology) značí technologii, která vám má pomoci získat spolehlivé připojení k síti či k internetu.

E (Easy) znamená jednoduchost, se kterou se při instalaci a používání produktů od Tendy budete setkávat. Také to znamená náš důraz na dostupnost ceny – chceme, aby bylo pro vás jednoduché získat ty produkty, které potřebujete. Bez zbytečných cenových kompromisů.

N (Networking) značící síť je středem názvu a také ve středu smyslu všech produktů – všechny jsou spojeny se sítěmi a s připojením k internetu. Nenecháme vás sedět doma, ale otevřeme vám dveře do sítě vašich přátel a známých.

D (Design) je vzhled, který si střežíme. Nechceme ho jen tak odbýt, protože víme, že Tendu budete používat na místech, kde tento design oceníte.

A (Acceleration) představuje zrychlení, kterého s pomocí Tendy dosáhnete. Odhoďte stará zařízení a zrychlete s námi. Je škoda omezovat se rychlostí v době, kdy bezdrátová síť dosahuje stejných rychlostí jako ta po drátě, kterou jste měli. Můžete tak zapojit všechny své počítače do jedné bezdrátové sítě a o rychlost přenesených dat se už postará vaše Tenda.


Zdroj: ChannelWorld, AT Computers, IntelekKomentáře