Asbis CZ získal do distribuce značku QLogic

Výrobce řešení pro průmyslový networking, jehož kontrakt měl Asbis původně pro Rusko, se podařilo autorizovat také pro český trh.

Asbis CZ získal do distribuce značku QLogicAsbis CZ získal do distribuce značku QLogicDo svého portfolia Asbis CZ již od začátku roku postupně přidává síťové produkty značky QLogic, na kterou v ČR získal kontrakt.

U distributora můžete od tohoto výrobce poptávat fibre channel adaptéry, 1GbE a 10GbE ethernetové adaptéry, 1GbE iSCSI adaptéry InfiniBand adaptéry, fibre channel switche (4 GB a 8 GB) a InfiniBand switche.

QLogic kromě vlastních dodávek využívá OEM partnerství s velkými výrobci, jako jsou Cisco, Dell, EMC, HP či IBM.

Produktový manažer Lukáš Vach na dotaz ChannelWorldu uvedl, že Asbis aktuálně nabízí přibližně 80 % výše jmenovaných produktů a postupně zalistovává další. V dohledné době budou doplněny další a zařazena i rozšířená záruka.

Dva programy pro resellery

Partneři se mohou zaregistrovat také do partnerského programu QLogicu, a získat tak přístup do webového portálu Partner Connection, odkud mohou čerpat různé výhody.

Mezi služby partnerského portálu patří registrování zakázek pro výběrová řízení, možnost přístupu k promo akcím, marketingové materiály, technické a obchodní školení a další.

Lukáš Vach také doplnil, že registrovaní partneři se navíc při přihlášení do výběrových řízení dostávají k lepším nákupním cenám v závislosti na úrovni jejich kategorie (silver, gold, platinum).

Kromě Partner Connection programu se mohou reselleři zapojit také do Signature Partner Programu, jež odměňuje partnery prodávající značku QLogic v rámci marketingových aktivit i technickou podporou. Využívat mohou také speciální ceny, demo produkty, bezplatná školení a další prodejní a marketingové nástroje.

Kromě produktových informací se na Lukáše Vacha můžete obrátit i s dotazy ohledně partnerských programů, kontakt na něj naleznete v profilu společnosti Asbis CZ (nejprve se prosím přihlaste).

Na svém webu společnost QLogic uvádí jako dalšího distributora v České republice také DSCon a na Slovensku mají kontrakt Servodata, ten jim ale končí v listopadu. Avnet disponuje celoevropským kontraktem, lokálně však QLogic nezastupuje. 

Zdroj: ChannelWorldKomentáře