Arrow ECS získala distribuci serverů IBM

Firma Arrow ECS, distributor s přidanou hodnotou (VAD), podepsala distribuční smlouvu s IBM Česká republika. Na základě kontraktu se zařadila mezi autorizované distributory kompletní řady serverů IBM System x postavených na platformě x64 (x86) a HVEC systémů pro ukládání dat. Jaké služby svým partnerům nabídne?Produkty IBM BladeCenter přinášejí na trh široké spektrum doplňkových prvků pro ukládání dat a komunikační sítě. Nyní je nakoupíte také v Arrow ECS.Arrow ECS se specializuje na poskytování podnikových řešení a služeb zaměřených na ukládání dat, síťové zabezpečení, podnikový software, virtualizaci a přístupovou infrastrukturu. Zařazením IBM technologií do produktového portfolia posiluje distributor pozici v oblasti datových center a v serverové virtualizaci.

„Pro naše partnery znamená rozšíření nabídky o  servery IBM s architekturou x86, možnost většího výběru hardwaru a také možnost oslovení a získání nových zákazníků zaměřených na technologie a řešení IBM. Jako value-added distributor také nabídneme k IBM řešením služby, které od nás naši partneři očekávají, tedy kvalitní technickou podporu, vzdělávání a spolupráci při vytváření poptávky u koncových zákazníků,“ uvedl v tiskovém oznámení Jesper Trolle, viceprezident pro střední a východní Evropu společnosti Arrow ECS.

Servery a storage systémy IBM poskytují vysokou dostupnost, zjednodušenou správu a mimořádný výkon a škálovatelnost. Díky rozšíření distribuce těchto nejmodernějších technologií se tak mohou dostat k ještě širšímu okruhu zákazníků v České republice,” komentoval novou spolupráci Martin Binder, ředitel pro obchodní partnery ve společnosti IBM Česká republika.

Aktuální distribuční síť výrobce pro oblast serverů tedy tvoří společnosti AT Computers, Arrow ECS, Avnet, DNS, SWS a Tech Data Distribution. Na Slovenku jde o Asbis SK, Avnet a eD system Slovakia. Zájemcům o partnerství s IBM doporučujeme stránky IBM Business Partner.

Arrow ECS nedávno rozšířila své školící prostory v Praze a otevřela nové kompetenční centrum (viz zprávu na ChannelWorldu). Do portfolia také získala výhradní distribuci bezpečnostních řešení Trend Micro pro ČR a SR. Servery IBM má ve společnosti na starosti jako business developement manager Robert Rečičár, jeho kontakty najdete v profilu Arrow ECS ve vyhledavači distributorů (nejprve se přihlaste). Více informací o společnosti a její nabídce najdete na stránkách Arrow ECS.

Zdroj: Arrow ECS, IBM, ChanneWorldKomentáře