Apple v roce 2012 obnoví všechny produktové řady. Kdy přijde iPad 3?

Apple v roce 2012 plánuje kompletně obnovit produktové řady včetně zařízení iPad, iMac, iPhone a MacBook Air. Na trh by měla přijít také nový verze iPadu 2 a iPad 3.

Apple v roce 2012 obnoví všechny produktové řady. Kdy přijde iPad 3?Apple v příštím roce obnoví všechny produktové řady. Kdy přijde iPad 3? Foto: © pedrosilva82 - Fotolia.comApple oznámil, že v příštím roce kompletně inovuje své produkty. Podle zdrojů z dodavatelského řetězce by měl v prosinci dokončit objednávky klíčových dílů a komponent pro příští generaci iPadu.

Stejné zdroje uvedly, že soupis dílů a komponent vystačí na výrobu dvou milionů nových tabletů do konce roku 2011.

Apple požádal své dodavatele, aby vyvinuli panely a LED podsvícení pro dva prototypy iPadu s kódovým označeném J1 a J2.

TPK Holdings začne Applu dodávat dotykové panely v listopadu předtím, než Wintek dodá srovnatelné modely v prosinci, dodal zdroj. Nicméně, příští generace zařízení iPhone a iMac pravděpodobně nebudou představeny dříve než ve druhém pololetí 2012.

Nový iPad v hromadné výrobě od března 2012

Nová generace iPadů vstoupí do hromadné výroby v březnu příštího roku, uvedly zdroje z předního dodavatelského řetězce. Zdroj však také upozornil, že se pravděpodobně nebude jednat o iPad 3, ale spíše o inovovanou verzi iPadu 2.

iPad 3 by měl být představen nejdříve ve třetím čtvrtletí roku 2012. Upgradovaný iPad 2 by měl být tenčí a nabídnout delší výdrž baterie.

Někteří prodejci také uvádí, že iPad 2 je stále nejoblíbenějším tabletem na trhu IT, takže Apple nemá s novým modelem kam spěchat. Designerská studia po celém světě již dříve vytvořily návrhy, jak by mohl iPad 3 vypadat.

Zdroj: Digitimes
Foto: © pedrosilva82 - Fotolia.com

Úvodní foto: © pedrosilva82 - Fotolia.com

Komentáře