Apple připravil webináře pro podporu zavádění iPadů do firem

Apple poskytne živé semináře vysílané on-line zakončené možností vznést dotazy na experty s cílem posílit integraci iPadů do firem.

Apple připravil webináře pro podporu zavádění iPadů do firemApple připravil webináře pro podporu zavádění iPadů do firemV rámci seriálu iPad v podnikání Apple uspořádá v říjnu a listopadu bezplatné interaktivní semináře s prostorem vyhrazeným pro Q&A na Apple Business Experty.

Ve dnech 4. 10. 2011 a 6. 10. 2011 Apple uspořádá webináře s názvem „iPad in Business: Using iPad in your business“ (používání iPadu ve vašem podniku, pozn. red.).

Registrovaní účastníci budou seznámeni s možnostmi správy e-mailů a dokumentů a vytvářením prezentací na iPadech, ale také s tím, jak zařízení integrovat do každodenních pracovních procesů prostřednictvím k tomu určených aplikací. V závěru semináře budou mít účastníci možnost položit otázky přítomným Apple Business Expertům.

Následující měsíc 8. 11. a 10. 11. se uskuteční druhé kolo s názvem „iPad in Business: Sell, Track, Manage“ (Prodávejte, Sledujte, Spravujte, pozn. red.), ve kterém budou mít účastníci možnost se seznámit s přípravou obchodních a marketingových prezentací, vylepšením CRM, pořádáním produktivních jednání a také např. s přijímáním objednávek prostřednictvím iPadu. Po webináři bude opět následovat prostor pro dotazy.

Podle Applu semináře zaberou přibližně hodinu. Pro registrované zde jsou bezplatné.

Zdroj: IDG News ServiceKomentáře