Agem autorizovaným distributorem NAS serverů Thecus

IT distributor Agem získal kontrakt na distribuci produktů značky Thecus v České republice i na Slovensku. Kdo o distribuci přišel?

Agem autorizovaným distributorem NAS serverů ThecusAgem autorizovaným distributorem NAS serverů ThecusThecus rozšířil své autorizované distributory o Agem.CZ v České republice a Agem Computers na Slovensku.

Výrobce NAS serverů, iSCSI úložišť a dalších video-storage systémů a příslušenství revidoval slovenský distribuční kanál.

Asbis SK, který nevykazoval prodeje podle představ Thecusu, o smlouvu a status autorizovaného distributora přišel. Nyní je uváděn jako klient.

Thecus kontrakt naopak nabídnul společnosti Agem Computers a v České republice ji rozšířil o sesterský Agem.CZ. Dalšími českými autorizovanými distributory značky nadále zůstávají společnosti  Abacus Electric a CoNet.

Agem.CZ má aktuálně zalistováno sedm NAS serverů a rozšiřující PCIe kartu. Agem Computers nyní nabídne o čtyři NAS více. Produktovým manažerem značky v Agem.CZ je Jan Bára, kontakty na něj naleznete ve vyhledávači distributorů (nejprve se prosím přihlaste).

Společnost Thecus byla založena v roce 2004. Nyní vyrábí úložiště pro domácnosti, SOHO (malé kanceláře), SMB (malé a střední firmy) i rackové storage pro podniky a dodává je do 30 zemí. Kompletní portfolio produktů si můžete prohlédnout na webu Thecus.

Zdroj: ChannelWorld
Komentáře