Acer u vybraných modelů ultrabooků nabídne bezplatný upgrade na Windows 8

Zákazníkům, kteří zakoupí modely ultrabooků Aspire S3, S5, M3 a M5 v následujících měsících Acer vrátí náklady zaplacení Microsoftu za upgrade na Windows 8. Poučte své klienty.

Acer u vybraných modelů ultrabooků nabídne bezplatný upgrade na Windows 8Acer u vybraných modelů ultrabooků nabídne bezplatný upgrade na Windows 8Acer nabízí bezplatný upgrade Windows pro vybrané modely ultrabooků s tím, že zákazníkům proplatí poplatek, který si Microsoft účtuje při upgradu z Windows 7 na Windows 8 Pro.

Akce se vztahuje pouze na ultrabooky Acer Aspire S5, S3, M3 a M5, které byly zakoupeny v období od 2. 6. 2012 do 31. 1. 2013. Zákazníci musí poslat žádost o proplacení do 15. 3. 2013, uvádí Acer na svém webu včetně bližších informací o modelech, kterých se akce týká.

Microsoft si za upgrade na Windows 8 z předchozí verze systému bude účtovat 14,99 dolaru za uživatele.

Nabídka platí v 36 zemích regionu EMEA (Evropa, Blízký východ a Afria) včetně České republiky. Slovensko na seznamu bohužel není. Acer je zatím jediným výrobcem počítačů, který připravil takovou pobídku.

Na českém webu společnosti Acer je již dostupná stránka, která o programu informuje. Návod zahrnuje tři kroky: upgradujte na Windows 8 přes portál Microsoftu, získejte potvrzení (Microsoft zašle e-mailem), vraťte se a předložte potvrzení (po zadání objednacího čísla a dalších dat do formuláře bude upgrade proplacen).

Odkaz na příslušené stránky pro proplacení bude podle informací na webu funkční v okamžiku uvedení Windows 8 na trh.

Tip ChannelWorldu:

Pokud máte v rámci své provozovny kapacity pro provedení upgradu systému, můžete jej zákazníkovi poskytnout a následně mu pomoci na webu vyplnit informace pro jeho proplacení.

Nezapomeňte však, že takto poskytujete bezplatně službu navíc, např. jako promo akci v rámci standardní koncové ceny. Program společnosti Acer totiž není určený pro společnosti či profesionální uživatele.

Zdroj: Acer.cz, ChannelWorld
Úvodní foto: www.acer.cz

Komentáře