Acer spustil nový partnerský portál Synergy Partner

Společnost Acer spustila nový portál Synergy Partner, který je již dostupný pro české i slovenské partnery. Jaké služby prodejcům poskytuje?

Acer spustil nový partnerský portál Synergy PartnerPortál Synergy Partner je on-line nástroj pro partnery společnosti Acer, který zpřístupňuje informace, jako jsou aktuální novinky, propagační akce, ceníky, marketingové materiály a prezentace produktů. Registrovaní partneři se přes portál mohou taktéž účastnit on-line školení.

Ve většině zemí je portál spuštěn od konce prosince 2012, ve všech státech bude aktivní nejpozději do konce ledna 2013.

Pro přihlášení na nový portál můžete využít stejné přihlašovací údaje jako na předchozí web (Acer Connect). Pokud jste se doposud nezaregistrovali, můžete požádat o zřízení účtu a během několika minut byste měli získat vlastní přihlašovací údaje.

Pět hlavních oblastí informací na portálu Acer Synergy

  • Propagace: nejnovější exkluzivní nabídky a promoakce na produkty Acer.
  • Služby: informace o službě Acer Service & Support, kontakty na servisní středisko a informace o záruce.
  • Zdroje: informace o aktuálních produktech, marketingové materiály, specifikace produktů, prezentace, informace o příbuzných produktech a propagační materiály.
  • Školení: nástroje a on-line školení pro partnery.
  • Ceník: informace pro partnery o cenách a dostupnosti produktů.

Díky užitečným nástrojům se mohou partneři více zaměřit na své zákazníky. Zároveň mohou objevit projekty, které jim pomohou v podnikatelském růstu, nebo vytvoří nové obchodní příležitosti,“ uvádí Acer v tiskovém oznámení.

Na novém portálu získáte také informace o partnerském programu Synergy, získaná ocenění Aceru a realizovaných úspěšných projektů. Více informací získáte na partner.acer.com.

Zdroj: Acer

 
Úvodní foto: partner.acer.com

Komentáře