Acer nabídne bezplatný upgrade na Windows 8 i pro vybrané notebooky a desktopy

V červenci oznámil Acer bezplatný upgrade na Windows 8 pro své ultrabooky, nyní nabídku rozšiřuje také pro notebooky a desktopy. Jaké jsou podmínky akce a jak jej můžete využít k lepším prodejům?

Acer nabídne bezplatný upgrade na Windows 8 i pro vybrané notebooky a desktopyV červenci Acer oznámil bezplatný upgrade na Windows 8 pro ultrabooky, nyní nabídku rozšiřuje také pro notebooky a desktopy.Acer svým zákazníkům nabízí, že u vybraných zařízení jim vrátí náklady vynaložené na upgrade operačního systému na Windows 8. Díky tomu nebudou po příchodu Windows 8 starší notebooky a desktopy dodávané pouze s Windows 7  znevýhodněny před novinkami.

Od července platí akce pro ultrabooky Acer Aspire S5, S3, M3 a M5 zakoupené v období od 2. 6. 2012 do 31. 1. 2013.

Nyní se akce rozšiřuje také na stolní počítače Acer Aspire dodané s operačním systémem Windows 7 Home Basic, Home Premium, Professional a Ultimate, notebooky Acer TravelMate a stolní počítače Veriton zakoupené s operačním systémem Windows 7 Home Basic či Windows 7 Home Premium. Kompletní seznam zařízení najdete na  stránkách Aceru.

Jaký poradit zákazníkům postup?

Akce se vztahuje pouze na zařízení zakoupená od 1. 10. 2012 do 31. 1. 2013. Zákazníci musí požádat o vrácení nákladů do 15. 3. 2013, přičemž proplacení finančních prostředků se vztahuje pouze na oficiální online upgrade firmy Microsoft. Acer připravil pro své zákazníky webové stránky www.acer.com/windows8upgrade, kde najdou vše potřebné.

Zákazníci budou pro proplacení nákladů potřebovat sériové číslo počítače, doklad o jeho koupi a e-mail, v němž Microsoft potvrzuje upgrade na Windows 8. Acer slibuje uhrazení nákladů v průběhu 4 až 6 týdnů.

Akce na bezplatný upgrade ale jak v České republice, tak na Slovensku.

Microsoft nabízí také vlastní možnost upgradu, za kterou zákazníci zaplatí 14,99 dolarů. Akce ale platí pro 36 zemí regionu EMEA, včetně České republiky. Slovensko mezi podporovanými zeměmi chybí.

Zdroj: Acer
Úvodní foto: www.acer.cz

Komentáře