ABC Data získala do distribuce Linksys – Cisco

Broadline distributor ABC Data se od 1. 3. 2012 stala autorizovaným distributorem consumer produktů společnosti Cisco. Jaké má další plány?

ABC Data získala do distribuce Linksys – CiscoABC Data získala do distribuce Linksys – CiscoOd března můžete při nákupech produktů Linksys z portfolia Cisco pro domácnosti u společnosti ABC Data využívat plnou podporu.

Nový kontrakt ABC Datě umožnil především rozšířit nabídku, zlepšit skladovou dostupnost a zároveň zpřístupnil projektové ceny.

Nové řady produktů Linksys jsou konstruovány tak, aby zajistily požadavky na multimediální řešení domácnosti. V nabídce distributora aktuálně naleznete tři přepínače, 11 Wi-Fi produktů, čtyři routery s ADSL modemem a 23 routerů s bezdrátovým přístupovým bodem.

Již nyní můžete své zákazníky upozornit na promo akci zaměřenou na routery řady E, ke které po vyplnění registračního formuláře na www.nejlepsiroutery.cz získá klient hru Zaklínač.

Produktový manažer značky Rostislav Ulrich pro ChannelWorld dodal, že již připravuje také promo akci určenou přímo pro resellery. Spuštěna bude v dalších dnech a můžeme prozradit, že má co do činění s blížícím se Euro 2012.

V Polsku má ABC Data uzavřen kontrakt na všechny tři produktové oblasti Cisco včetně SMB a podnikových řešení. Na českém trhu tedy distributor začíná „od spod“, ale podle slov produktového manažera má ambice portfolio postupně rozšiřovat i z toho důvodu, že může převzít zkušenosti z Polska.

Kontakty na Rostislava Ulricha naleznete po přihlášení v profilu společnosti ABC Data.

Produkty Cisco/Linksys naleznete také v autorizované distribuci AT Computers, eD system Czech a Tech Data Distribution. Na Slovensku můžete nakupovat podobně u AT Computers SK, eD system Slovakia a Tech Data Distribution SK.

Zdroj: ChannelWorldKomentáře