ABC Data získala do distribuce Hercules, Thrustmaster a Trust

Broadline distributor ABC Data získala autorizovanou distribuci produktů Trust pro Českou republiku a Slovensko a na těchto trzích nabídne také značky Hercules a Thrustmaster. Jaké produkty zahrne do nabídky?ABC Data autorizovaným distributorem značky TrustSpolečnost ABC Data se stala autorizovaným distributorem značky Trust v České republice i na Slovensku. Do nabídky postupně zalistuje kompletní portfolio produktů této značky. Na obou trzích tak budou k dispozici plně lokalizované počítačové periferie, herní zařízení, příslušenství pro tablety, audio, napájecí a další příslušenství.

Trust je výrobce počítačového příslušenství, který na trhu působí 25 let. Značka sází především na stylový design a cenovou dostupnost více než 300 produktů pro notebooky a stolní počítače. Další informace o produktech naleznete na webu Trust.

Produktovým manažerem značky v ABC Data je Tomáš Zika. Kontakty na něj naleznete v katalogu distributorů (nejprve se přihlaste).

V České republice jsou autorizovanými distributory značky Trust dále společnosti AT Computers a eD system Czech. Na Slovensku jsou dále autorizovanými distributory AT Computers SK a eD system Slovakia.

Hercules a Thrustmaster

ABC Data uzavřela také dohodu o distribuci se společností Guillemot, která vyrábí produkty značek Hercules a Thrustmaster. Na Slovensku bude tak jediným distributorem těchto značek a dodá je také na český trh. Autorizovaným distributorem značek Hercules a Thrustmaster je v České republice společnost Diskus.

Z produktů Hercules můžete u ABC Data objednávat webkamery, reproduktory, mixážní pulty pro DJ a zvukové karty. Z herního příslušenství Thrustmaster distributor nabídne gamepady, joysticky a volanty.

Značky Hercules a Thrustmaster má v ABC Data na starost Michal Hrušovský, kontakt na něj naleznete taktéž v katalogu distributorů nebo na webu společnosti ABC Data.

Zdroj: ChannelWorldKomentáře