ABC Data zavádí v ČR počítačové sestavy my BlackBox

Distributor ABC Data zavedl na český trh značku počítačových sestav myBlack Box. Pro koho jsou určeny a jaké servisní podmínky k nim distributor nabízí?ABC Data zavádí v ČR počítačové sestavy my BlackBoxPočítače my BlackBox již ABC Data dodávala v jiných zemích střední Evropy. Od tohoto týdne jsou dostupné také v České republice. Distributor sází na předkonfigurované sestavy, které nabízí ve třech kategoriích: pro kancelář – Profi, pro domácnosti – Viva a pro náročné uživatele – Empiro. Nabídka tak mimo jiné doplní dosavadní možnost objednávek přes konfigurátor PC.

Kategorie Profi zahrnuje počítače vhodné pro běžný provoz v domácnostech a kancelářích, tedy pro psaní a vytváření textů a tabulek, zálohování CD/DVD, surfování na internetu, apod. Sestavy umožňují přehrávání filmů a hraní graficky méně náročných her.

Do kategorie Viva spadají multimediální počítače vhodné pro zpracování digitálních fotografií, střih videa, sledování videa ve vysokém rozlišení a hraní graficky náročnějších her.

Řadu s nejvyšším výkonem představuje Empirio. Konfigurace v této kategorii dovolují používání náročných aplikací včetně nejnovějších her s vysokými nároky na grafiku.

Záruka a servis

ABC Data na sestavy poskytuje 36 měsíční záruku zahrnující kromě opravy či výměny zařízení také bezplatnou dopravu. Záruční opravy vyřizuje servisní partner Český servis prostřednictvím devíti poboček po celé ČR. Proti neoprávněným zásahům jsou PC sestavy zaplombované. Distributor udává, že sestavy vyrábí dle normy ISO 9001 s CE deklarací.

Produktový manažer zatím nebyl oficiálně představen. Více informací o sestavách my BlackBox získáte u všech obchodníků  ABC Daty nebo prostřednictvím webu a-shop v části konfigurátoru PC CE/ISO9001.

Zdroj: ABC Data, ChannelWorldKomentáře