ABC Data na Slovensku získala distribuci Toshiby

ABC Data získala autorizovanou distribuci notebooků Toshiba pro území Slovenska. Dosavadní nabídku notebooků na slovenském trhu tak s platností od posledního kvartálu rozšiřuje o nové lokalizované modely. Seznamte se s aktuální nabídkou výrobce.Řada notebooků Qosmio je určena hráčům her požadujícím mobilitu (Foto: Toshiba Qosmio X300)V portfoliu distributora ABC Data SK nyní naleznete notebookové novinky s Windows 7 s plnou lokalizací do slovenského jazyka a celou škálu různých konfigurací a velikostí displejů.

„Snažíme se intenzivněji oslovit sektor SMB, kde je společnost ABC Data velmi silná. K rozhodnutí pomohla i historická spolupráce v České republice a Polsku,“ vysvětlil strategii výrobce pro ChannelWorld Jiří Horák, Toshiba Country Manager pro CZ a SK.

Toshiba rozděluje notebooky do několika řad podle způsobu jejich využití:

Satellite (domácnosti)
Satellite Pro (profesionální využití)
Tecra (podniková sféra)
Portégé (mobilita)
Qosmio (nejvyšší výkon)
Mini NB 200 (netbooky)

Portfolio tak zahrnuje kompletní škálu notebooků od oblíbených netbooků až po profesionální stoje a herní hi-end. Podle analytické společnosti Gartner držela ve druhém čtvrtletí tohoto roku Toshiba na slovenském trhu s PC z hlediska počtu prodaných kusů třetí pozici hned za HP a Acerem.

Aktuálními distributory Toshiby na Slovensku tedy jsou ABC Data SK, Asbis SK, AT Computers SK a eD system Slovakia. V česku jde o společnosti ABC Data, Asbis CZ, AT Computers, eD system Czech a Tech Data Distribution. Podle informací ChannelWorldu Toshiba aktuálně o dalších změnách distribuční sítě neuvažuje. Pokud se chcete blíže seznámit s prodejní strategií výrobce, doručujeme rozhovor s Jiřím Horákem, který vyšel na ChannelWorldu.

V ABC Datě pečuje o značku jako produktový manažer Filip Rajm. Jeho kontakty najdete v profilu ABC Data SK ve vyhledávači distributorů. Zamířit můžete také přímo do B2B e-shopu A-shop a realizovat první nákupy přes slovenskou ABC Datu.Komentáře