ABC Data chystá vlastní tablety Colorovo

ABC Data rozšiřuje nabídku produktů pod vlastní značkou Colorovo také o tablety CityTab. Oznámila to polská mateřská společnost a česká pobočka jej již zalistovala.

ABC Data chystá vlastní tablety ColorovoABC Data chystá vlastní tablety ColorovoNový tablet společnosti ABC Data označovaný jako CityTab je vybaven 7“ displejem (1024x600px), 3G modem a Wi-Fi modulem, vestavěnou GPS a A-GPS podporou. Pohání jej gigahertzový procesor Cortex-A5, 512 MB RAM a 4 GB paměti flash. Nainstalován je na něm OS Android 4.0.3.

Přístroj podporuje GSM telefonní hovory a obsahuje navigační aplikaci NaviExpert, kterou zákazník obdrží zdarma se zaplaceným předplatným na 12 měsíců.

S vlastním tabletem chce ABC Data pokračovat v linii svých produktů s řadou funkcí při nízkém cenovém rozpětí. Distributor zároveň oznámil, že uvedení tabletu je součástí strategie rozšiřování produktové nabídky vlastní značky, můžeme tedy očekávat další spotřební elektroniku Colorovo.

Doposud ABC Data pod touto značkou prodávala alternativní spotřební materiál a letos uvedla také počítačové skříně.

Distributor očekává, že zákazníci budou CityTab Colorovo používat i jako smartphone  a navigaci. Má být určen jak pro firemní zákazníky, tak pro spotřebitele.

Distribuce tabletu bude zahájena v polovině listopadu. Již nyní jej uvidíte v e-shopu české ABC Daty. Koncová cena byla v Polsku stanovana cca na 700 zlotých, takže by se na českém trhu mohl prodávat kolem 5 000 korun.

Více informací vám poskytne také produktový manažer Filip Rajm. Kontakty na něj naleznete po přihlášení vpravo nahoře v profilu ABC Data. Produktové parametry jsou dostupné také na polském webu značky Colorovo.

Zdroj: ABC Data, ChannelWorld

Úvodní foto: ABC Data

Komentáře