ABC Data autorizovaným distributorem Fujitsu na Slovensku

S platností od 1. 4. 2010 se ABC Data stala oficiálním distributorem produktů Fujitsu Technology Solution na Slovensku. Jaké produkty nabízí?Nový Primergy TX200 S5 nabízí rozšiřitelnost, nízkou spotřebu energie a výkon až dvou procesorů (foto: Fujitsu). Chtěli jsme posílit distribuci na Slovensku, kde jsme v poslední době měli pouze jednoho distribučního partnera. Firmu ABC Data jsme zvolili kvůli naší dřívější spolupráci v České republice,“ vysvětlil pro ChannelWorld Petr Ritz, produktový a prodejní manažer serverů Primergy ve firmě Fujitsu Technology Solutions.

Distribuční smlouva zahrnuje téměř kompletní portfolio produktů Fujitsu: notebooky, počítače, LCD a také úložiště a servery Primergy se kterými ABC Data osloví zejména partnery dodávající do segmentu SMB a větších organizací.

Podepsání distribuční smlouvy bylo načasováno na období, kdy Fujitsu představuje několik nových modelů přenosných a stolních PC a současně i novou řadu Primergy serverů, kterou výrobce uvedl na trh 16. 3. Novinky tak již najdete v e-shopu ABC Data.

Ostatními autorizovanými distributory v ČR zůstávají eD system Czech a SWS. Na Slovensku jde o ještě o  SWS Distribution SK. Značku Fujitsu má v ABC Data na starosti Martin Marek. Jeho kontakty najdete ve vyhledávači distributorů v profilu ABC Data. Více informací o produktech můžete získat také na webové prezentaci Fujitsu.Komentáře