Abacus získal ocenění „Nejrychleji rostoucí partner SuperMicro“ za rok 2011

Abacus Electric, lokální výrobce serverů a distributor, se stal nejrychleji rostoucím partnerem společnosti SuperMicro, výrobce serverových komponent, za rok 2011.Ocenění „Nejrychleji rostoucí partner SuperMicro“ převzal Jan Petrák, technický ředitel Abacus, na konferenci EMEA Summer Training Event společnosti SuperMicro v PařížiOcenění „Nejrychleji rostoucí partner SuperMicro“ převzal Jan Petrák, technický ředitel Abacus, na konferenci EMEA Summer Training Event společnosti SuperMicro v Paříži, kde probíhala školení a prezentace novinek.

Společnost v pařížském DisneyLandu ocenila své nejúspěšnější partnery z regionu Evropy, Blízkého východu a Afrika.

Za oceněním stojí nárůst obratu a počtu prodaných serverů, na kterém se zásadní měrou podílí dobrá skladová dostupnost, kvalitní technická podpora a servis u zákazníka prováděný vlastními techniky, uvádí Abacus.

Velice si vážíme, že naše snaha je odměněna. Pro rok 2012 usilujeme o stejné ocenění, proto Abacus rozšířil své řady o nové specialisty, kteří jsou nyní k dispozici svým zákazníkům v Praze, Brně, Ostravě, a Českých Budějovicích,“ uvedl v oznámení Jan Petrák.

Společnost SuperMicro, založená v roce 1993, vyrábí základní desky, serverové skříně a serverové systémy. Specializuje se na řešení postavená na modulárních serverech pro aplikace, jako jsou například high-end grafika nebo modulární výpočty a na vývoj průmyslových systémů ukládání dat.

Zdroj: Abacus
Komentáře