Abacus výhradním distributorem Silverstonu v ČR a SR

Abacus electric, broadline ICT distributor, získal výhradní distribuci produktů Silverstone pro Českou republiku, Slovensko a Polsko.Abacus výhradním distributorem Silverstonu v ČR a SRPro Silverstone, výrobce PC komponent a příslušenství, dříve zajišťoval výhradní distribuci pro Českou a Slovenskou republiku TN Trade. Společnosti se však nedomluvily na podmínkách dalších výhradní spolupráce. TN Trade má produkty Silverstone ve své nabídce i nadále.

Martin Hurtík, marketingový manažer společnosti Abacus electric, ChannelWorldu potvrdil, že Abacus získal oficiální výhradní distribuci produktů Silverstone pro Českou republiku, Slovensko i Polsko.

Kompletní portfolio v distribuci

Podle slov Martin Hurtíka bude distributor pokrývat kompletní portfolio výrobků. Aktuálně v nabídce naleznete počítačové skříně, zdroje, větráky a chladiče, externí boxy a redukce na HDD/SDD, přední I/O moduly a kabeláž. Další informace o produktech jsou k dispozici na webových stránkách společnosti Silverstone.

Produktovým manažerem značky je v Abacusu Zbyněk Šmahel. Kontakty naleznete v katalogu distributorů (nejprve se přihlaste).

Zdroj: ChannelWorld, Abacus electricKomentáře