100Mega výhradním distributorem Point of View v ČR

Společnost 100Mega Distribution podepsala smlouvu o výhradní distribuci produktů značky Point of View v České republice. Kterých produktů se týká?100Mega výhradním distributorem Point of View v ČR100Mega Distribution získala v České republice jako jediná oficiální distribuci dotykových tabletů od společnosti Point of View. Na Slovensku budou dostupné také prostřednictvím 100Mega Slovakia. V nabídce jsou aktuálně varianty dvou velikostí 7“ a 10“.

Výkonnější variantu představuje Mobii Tablet 10“ Android – Tegra s 10,1 palcovým displejem s multi touch technologií a rozlišením 1024x600 px. Tablet řídí OS Google Android 2.2 a výkon zajišťuje procesor Nvidia Tegra 250. Vnitřní paměť je rozšířitelná micro SDHC kartou až o 16GB.

Nižší a menší verzí je Mobii Android multimedia Tablet 7 se 7 palcovým displejem, rozlišením 800x480 px a integrovanou pamětí o kapacitě 4GB. Tablet funguje na platformě Android 2.1. Obě zařízení disponují Wi-Fi kartou se standardem 802.11 b/g.

Do portfolia značky Point of View spadají také grafické karty, základní desky, počítače, notebooky a další periferie a počítačové příslušenství. 100Mega však rozšíření nabídky o další produkty nezvažuje.

Produktovým manažerem značky je Jaroslav Mestek, kontakty na něj naleznete v katalogu distributorů (nejprve se přihlaste). Více informací o produktech naleznete také přímo na webu Point of View.Komentáře