Zebra nabídne jako český distributor produkty Panda Security

Od prosince 2012 zastupuje Zebra Systems v České republice společnost Panda Security, výrobce bezpečnostního softwaru.

Zebra nabídne jako český distributor produkty Panda SecurityZebra nabídne jako český distributor produkty Panda SecuritySpolečnost Panda Security nabízí bezpečnostní software, bezpečnostní aplikace a cloudové bezpečnostní služby pro společnosti a domácí uživatele.

Je také průkopníkem v uvedení prvního antiviru, který nabídl ochranu z cloudu (Panda Cloud Antivirus), uvádí jeho nový český distributor Zebra Systems.

Našim zákazníkům se snažíme poskytovat spolehlivé produkty, které jim zajistí robustní a komplexní zabezpečení. Partnerství se společností Panda Security je logickým vyústěním této snahy. Produkty této společnosti nabízejí firemním i domácím uživatelům vynikající antivirové zabezpečení a velmi vysoký standard ochrany,“ uvedl v oznámení Zdeněk Bínek, ředitel společnosti Zebra systems.

K řešením Panda Security jsou k dispozici služby technické podpory poskytované expertním týmem profesionálů po 24 hodin denně.

Osobně se domnívám, že pro naše prodejce a jejich podnikové zákazníky bude kromě jiného velmi zajímavý produkt Panda Cloud Office Protection a koncoví zákazníci určitě ocení zejména free verzi Panda Cloud Antivirus,“ dodal ve zprávě Zdeněk Bínek.

Společnost Zebra Systems tak rozšířila současnou síť značek v distribuci: Acronis, Parallels a StorageCraft.

Více informací o produktech Panda naleznete na české mutaci jejího firemního webu zde. Ohledně české distribuce se můžete obrátit na Zdeňka Bínka, jeho kontakty naleznete po přihlášení v profilu Zebra Systems.

Zdroj: Zebra Systems

Úvodní foto: Zebra Systems, Panda Security

Komentáře