Xerox jmenoval Europapier – Slovakia distributorem tiskových médií

Společnost Europapier Slovakia se stala autorizovaným distributorem papíru a dalších tiskových médií společnosti Xerox na Slovensku.

Xerox jmenoval Europapier – Slovakia distributorem tiskových médiíXerox jmenoval Europapier – Slovakia distributorem tiskových médiíXerox rozšiřuje distribuční síť. Společnost Europapier Slovakia je dalším autorizovaným distributorem papíru a jiných tiskových médií Xerox.

Dnešním dnem je dostupná většina médií značky Xerox i od naší společnosti, jež tímto krokem rozšiřuje své produktové portfolio a zlepšuje služby pro své zákazníky,“ uvedl v oznámení médiím Branislav Borovský, office unit manager společnosti Europapier Slovakia.

V případě objednávek se můžete obracet na svého obchodního zástupce v Europapier – Slovakia nebo na tel. čísle 0850 11 12 31-2, příp. e-mailem na office@europapier.sk.

Rozšířením distribučních kanálů se dostaneme blíže k zákazníkovi. Během minulého měsíce jsme se dohodli na obchodní spolupráci se společností Euroapier Slovakia. Tak, jako v případě SCP Papier, jde o společnost s dlouholetou tradicí na slovenském trhu v segmentu prodeje a distribuce papíru a jiných médií,“ dodal v oznámení Vladimír Kolenčiak, partner business manager společnosti Xerox.

Zdroj: Europapier - Slovakia, Xerox

Úvodní foto: Europapier - Slovakia, Xerox

Komentáře