Výtěžek z tomboly eD parníku věnoval eD system Czech na Občanské sdružení Villa Vallila

Aloha párty na eD parníku pro VIP partnery společnosti eD system Czech nebyla celá jen o zábavě. Jak velký výtěžek z tomboly putoval na dobrou věc?

Výtěžek z tomboly eD parníku věnoval eD system Czech na Občanské sdružení Villa VallilaV pátek 20. 7. 2012 předali zástupci společnosti eD’ system Czech výtěžek z tomboly eD parníku v hodnotě 12 650 Kč Občanskému sdružení Villa Vallila. Výtěžek z tomboly Občanské sdružení využije spolu s dalšími příspěvky z eD fondu pomoci na opravu vnější omítky vily.

Výtěžek z tomboly eD parníku věnoval eD system Czech na Občanské sdružení Villa VallilaV pátek 20. 7. 2012 předali zástupci broadline distributora, společnosti eD system Czech, výtěžek z tomboly eD parníku v hodnotě 12 650 Kč Občanskému sdružení Villa Vallila. Sdružení je zařazeno do projektu eD fondu pomoci.

Podporuje převážně mladé lidi pocházející ze špatného sociálního prostředí, se sníženými adaptačními schopnosti a zdravotními problémy.

Výtěžek z tomboly Občanské sdružení využije spolu s dalšími příspěvky z eD fondu pomoci na opravu vnější omítky vily.

eD Fond pomoci, který vznikl září 2011 pod záštitou Radima Galvánka a Richarda Havlíka, je součástí společnosti eD'system Czech.

Chci velice poděkovat všem dealerům, kteří  touto formou na eD parníku přispěli dobré věci,” uvedl v oznámení Petr Schrom, obchodní a marketingový ředitel společnosti eD system Czech.

Zdroj: eD system Czech
Galerie

Úvodní foto: eD system Czech

Komentáře