Video: TD Beerfest navštívilo téměř 500 partnerů

Hlavním poselstvím zářijového setkání Tech Data Distribution s výrobci, resellery a dalšími obchodními partnery bylo „TD Beerfest účastníky baví“. Zda se podařilo vyplnit, si můžete prohlédnout ve videu i na fotografiích.

Video: TD Beerfest navštívilo téměř 500 partnerůTech Data se letos stala autorizovaným distributorem Kaspersky Lab. TD Beerfest 2012

Video: TD Beerfest navštívilo téměř 500 partnerůPoslechnout si nejnovější informace, pobavit se a popít pivo na partnerském setkání TD Beerfest přišlo 482 účastníků. Zahajovací konference společnosti Kaspersky Lab se pak zúčastnilo 143 hostů.

Rozhodli jsme se znovu vsadit na úspěšný model z posledních Beerfestů – úvodní konferencí partnera, tentokrát šlo o představení produktů a start kampaně společnosti Kaspersky Lab a následnou produktovou výstavu výrobců. Podvečer a večer už je pak věnovaný neformálnímu setkávání a debatám,“ uvedl v oznámení médiím Petr Pavlíček, obchodní a marketingový ředitel Tech Data Distribution.

Motivací pro návštěvníky bylo podobně jako na jaře odemykání skútrů. Tentokrát byly ve hře tři.

V rámci večerního programu Tech Data představila službu Activate Here, se kterou mohou reselleři získat legální programy Microsoft do 30 minut.

Spolu se značkou Cisco distributor spustil také velkou soutěž „Hraj o Dubaj“, kde odměňuje jakékoli tři objednávky produktů tohoto výrobci stylovými sluchátky. Jeden vylosovaný vítěz, pak získá luxusní víkendový zájezd pro dvě osoby do Dubaje.

Petr Pavlíček je s konceptem setkání u piva spokojen a podle něj vyhovuje i výrobcům?: „Klíčové pro nás je, aby byli spokojeni jak návštěvníci akce, tak výrobci. Podle reakcí našich obchodních partnerů tomu tak v úterý bylo. Proto se příště budeme soustředit spíš na drobná oživení programu, než abychom myšlenku neformálního setkání u piva opouštěli.

Kromě níže uvedeného videa z akce si prohlédnout také fotky ve fotogalerii.
Zdroj: Tech Data Distribution
Galerie

Úvodní foto: Tech Data Distribution

Komentáře