TP-Link rozšiřuje distribuci o AT Computers, s Abacusem končí

Společnost TP-Link, výrobce domácích a SOHO síťových produktů, oznámila úpravu stavu distribučních kontraktů pro Českou republiku. ATC získává kontrakt na celé portfolio. S Abacusem výrobce spolupráci ukončil.

TP-Link rozšiřuje distribuci o AT Computers, s Abacusem končíTP-Link rozšiřuje distribuci o AT Computers, Abacus končíOd 1. 7. 2012 společnost TP-Link mění strukturu distribučního kanálu v České republice s cílem jeho zefektivnění.

V rámci zvyšování dostupnosti produktů pro co nejširší zásah zákazníků TP-Link uzavřel na českém trhu kontrakt na distribuci s AT Computers a rozvázal spolupráci se společností Abacus Electric.

V rámci regionu východní Evropy se změnou distribučních kontraktů sjednotí a zefektivní struktura prodejního kanálu a současně se výrazně zlepší dostupnost produktů TP-Link pro široké spektrum zákazníků v české republice,“ uvedl v tiskovém oznámení Martin Rak, distribution channel sales manager společnosti TP-Link.

Produktovým manažerem značky v AT Computers je Michal Diviš, senior product manager pro oblast networking a SW. Kontakty na něj naleznete po přihlášení v profilu AT Computers.

Změna pro Českou republiku se nijak nedotýká ostatních distribučních smluv a dohodnuté spolupráce v ostatních zemích. Dalšími autorizovanými distributory značky TP-Linku v ČR jsou ABC Data, Penta, Discomp a i4Wifi.

Zdroj: AT Computers, TP-Link, ChannelWorld
Komentáře