Thrustmaster v ČR rozšířil distribuci o SWS (aktualizováno)

Společnost Hercules Thrustmaster uzavřela v České republice distribuční kontrakt s broadline distributorem, firmou SWS. Kdo o distribuci přišel?

Thrustmaster v ČR rozšířil distribuci o SWS (aktualizováno)Thrustmaster v ČR rozšířil distribuci o SWSSWS rozšiřuje svůj sortiment o značku Thrustmaster vyrábějící příslušenství pro počítače a herní konzole.

Thrustmaster na trhu působí již dvacet let. Jeho portfolio pokrývá gamepady, joysticky, volanty, sportovní příslušenství, reproduktory, brašny, ochranná pouzdra a další. Z platforem výrobce podporuje Playstation, Nintendo Wii, Xbox 360, PC a mobilní konzole.

Obchodní partneři SWS mohou aktuálně vybírat z řady joysticků, určených zejména pro letecké simulátory, herních volantů a drátových i bezdrátových gamepadů. Vybrané produkty jsou licencovány prestižní značkou Ferrari. Více se o produktech dozvíte přímo na webu Thrustmasteru.

Produktovým manažerem značky je Zdeněk Ňorek, kontakty na něj po přihlášení naleznete v profilu SWS.

Andres Ramirez, export sales assistant ze společnosti Hercules Thrustmaster pro ChannelWorld uvedl, že jako další autorizovaný distributor pro Českou republiku i Slovensko zůstává společnost Diskus. Ta distribuci získala v roce 2009. Technická podpora společnosti Guillemot, která zastupuje Thrustmaster, následně dodala, že spolupráce s ABC Data byla ukončena.

SWS v době publikování zprávy neposkytla další informace s odvoláním na připravovanou tiskovou zprávu. Po jejím zveřejnění informace doplníme.

Zdroj: ChannelWorld, SWS

Úvodní foto: SWS, Thrustmaster

Komentáře