Tesoro Technology jmenoval Elko Trading oficiálním distributorem

Tesoro Technology, výrobce high-tech herních produktů, uzavřel v České republice a na Slovensku distribuční kontrakt se společností Elko Trading.

Tesoro Technology jmenoval Elko Trading oficiálním distributoremSpolečnost Elko Trading byla selektivně vybrána jako distributor značky Tesoro kvůli svému dlouhodobému působení na trhu, zkušenostem a znalosti distribuce high-tech výrobků, uvádí distributor v oznámení,

Oficiální představení značky a výrobků Tesoro prodejcům na obou trzích je naplánováno na první čtvrtletí 2013.

Společné aktivity firem Tesoro a Elko Trading se v tomto období zaměří na představení produktů zákazníkům z řad hráčů a následně na rychlý vývoj a postavení značky ve zmíněných zemích.

Elko uvede kompletní portfolio značky Tesoro do maloobchodního prodeje skrze partnery v 1. čtvrtletí roku 2013. V nabídce bude mít sérii hliníkových mechanických herních klávesnic Tesoro Durandal (Ultimate) a Colada , sérii herních membránových klávesnic Tesoro Lobera, herní myši  Tesoro Shrike a Gungnir a podložky a příslušenství Tesoro Aegis.

Tesoro Technology USA je tým mezinárodních herních nadšenců, který navrhnuje produkty speciálně pro hráče. Firma je zaměřena na produkty pro hraní her na PC a jejím posláním je vytvářet produkty s lepším designem, perfektním výkonem a vysokou kvalitou. Více se o značce dozvíte na webu www.tesorotec.com nebo na webu distributora.

Zdroj: Elko Trading

Úvodní foto: Tesoro

Komentáře