Tech Data získala kontrakt na SanDisk

Tech Data Distribution oznámila získání značky SanDisk do distribuce. Jaké zboží nabídne a který produktový manažer ho má na starost?

Tech Data získala kontrakt na SanDiskTech Data získala kontrakt na SanDiskICT distributor Tech Data Distribution zařadila od 15. 10. do nabídky značku Sandisk vyrábějící paměťové karty a záznamové média na bázi flash pamětí.

Tech Data v oznámení uvádí, že díky největšímu skladu IT ve střední Evropě může zajistit mimořádnou dostupnost všech produktů.

SanDisk má jako jediný výrobce na světě práva pro výrobu a prodej všech formátů paměťových karet – CompactFlash, SD, miniSD, SmartMedia, MultiMediaCard (MMC), Memory Stick PRO a další Memory Stick produkty, xD-Picture Card a USB flash paměti.

Jsme rádi, že se nám v září podařilo podepsat distribuční kontakt se značkou SanDisk, jež patří k absolutní špičce v oblasti paměťových zařízení. SanDisk je dalším potvrzením, že do svého portfolia vybíráme kvalitní výrobce a věříme, že to ocení i naši zákazníci,“ oznámil médiím Petr Pavlíček, obchodní a marketingový ředitel společnosti Tech Data Distribution.

Produktovým manažerem Tech Data pro značku SanDisk je Tomáš Ryneš. Kontakt na něj naleznete po přihlášení vpravo nahoře v profilu Tech Daty.

Společnost SanDisk v době publikování zprávy nestihla reagovat na dotaz ChannelWorldu, zda dochází k dalším změnám v řadách jejích distributorů. Podle webu společnosti je dalším autorizovaným distributorem značky v České republice i na Slovensku společnost Hama resp. Hama Slovakia.

Zdroj: Tech Data Distribution, ChannelWorld

Úvodní foto: Tech Data, SanDisk

Komentáře