SWS autorizovaným distributorem monitorů AOC

Broadline distributor, společnost SWS, získala v České republice a na Slovensku kontrakt na distribuci monitorů AOC. U koho je můžete poptávat?

SWS autorizovaným distributorem monitorů AOCSWS autorizovaným distributorem monitorů AOCSWS informovala své partnery, že počínaje 2. 5. 2012 rozšířila značky ve své distribuci o AOC. S více než 30 různými produkty firma AOC cíli na všechny segmenty v podnikatelském i soukromém sektoru.

Partneři SWS mohou poptávat čtyři produktové série – Style (elegantní designové monitory), Pro (monitory především do kanceláří a pro profesionály), Value (monitory se zajímavým poměrem cena/výkon) a Monitor TV (monitory s TV tunerem).

Podepsání kontraktu ChannelWorldu potvrdil Jiří Dubina, obchodní ředitel MMD-Monitors & Displays CEE, které AOC na lokálním trhu zastupuje.

Produktovým manažerem AOC je Lucie Gráfová. Kontakty na ni naleznete po přihlášení v profilu SWS.

„Uzavření distribučního kontraktu s MMD je pro nás logickým vyústěním spolupráce, kterou jsme si ověřili už při distribuci monitorů Philips, dodal k novému kontraktu Stanislav Skalička, obchodní ředitel SWS.

Dalšími autorizovanými distributory AOC jsou v České republice společnosti 100Mega Distribution a eD system Czech. Na Slovensku distribuci dále zajišťuje Asbis SK.

Zdroj: ChannelWorld, SWS
Komentáře