Společnost Asbis SK spustila nový portál pro své obchodní partnery

Slovenský IT distributor připravil pro své obchodní partnery nový webový portál Avad.sk, kde naleznou podrobnosti o nabízených produktech a technologiích. Jaké další informace jsou na něm k dispozici?

Společnost Asbis SK spustila nový portál pro své obchodní partnerySpolečnost Asbis SK spustila nový portál pro své obchodní partnery

Společnost Asbis SK, slovenský distributor informačních technologií, spustila pro své obchodní partnery nový portál Avad.sk dostupný na adresehttp://www.avad.sk.

Obchodní partneři jmenované firmy jeho prostřednictvím mohou získat informace o službách, které poskytuje projektová divize společnosti Asbis SK.

Portál Avad.sk též umožňuje přístup k informacím o produtech a technologiích značek Cisco, Check Point, EMC, Hewlett-Packard, IBM, Oracle, RSA, Safenet, Veeeam a VMware, které společnost Asbis SK distribuje.

Součástí portálu je i aktuální přehled pořádaných seminářů nebo konferencí. Obchodní partneři Asbis SK na novém portálu též naleznou kontakty na produktové manažery zodpovědné za jednotlivé značky.

Zdroj: Asbis.sk

Úvodní foto: Asbis SK

Komentáře