Spire se chystá expandovat na Slovensku přes eD system Slovakia

Broadline distributor eD system Czech doposud produkty značky Spire nabízel subdistribučně. Distribuční smlouva by však měla být podepsána v těchto dnech.

Spire se chystá expandovat na Slovensku přes eD system SlovakiaSpire se chystá růst na Slovensku přes eD system SlovakiaV portfoliu eD system Slovakia jste již nějakou dobu mohli nakupovat chladicí systémy, zdroje, počítačové skříně a další příslušenství značky Spire subdistribučně.

Výrobce již na svém webu uvádí eD system mezi svými distributory a produktový manažer značky Lukáš Janec na dotaz ChannelWorldu potvrdil, že smlouva je nyní na podpisech. Přímá distribuce by tedy měla začít v dalších týdnech.

Spire loni v říjnu rozšířil v České republice distribuci o Tech Datu. Podle webu výrobce jsou jeho autorizovanými distributory v ČR Compos Distribution, eD system Czech a Tech Data Distribution. Na Slovensku doposud distribuci zajišťoval Agem Computers.

Kontakty na produktového manažera Lukáše Jance pro bližší informace naleznete po přihlášení v profilu eD system Slovakia. Více se o produktech, partnerském programu, marketingové a technické podpoře dozvíte přímo na webu Spire.


Zdroj: ChannelWorld
Komentáře