Specializovaný distributor Headtechnology přichází na český trh a hledá partnery

V rámci konference IT Security Workshop vystoupil i specializovaný distributor, který vstupuje na český trh a hledá resellery pro řadu značek působících v oblasti bezpečnosti. Znáte je?Markus Bisanz, regional drirector CEE, představuje společnost HeadtechnologyPůvodem německý distributor Headtechnology je na českém trhu zatím nováčkem. Zastupuje řadu lokálně nepříliš známých značek, které se však prosadily v zahraničí. Markus Bisanz, regional drirector CEE, upozornil, že některé z nich jsou zastoupeny mezi lídry v magickém kvadrantu Gartneru.

V České republice a na Slovensku bude Headtechnology zastupovat pět výrobců, pro které lokálně hledá resellery, a to i z řad systémových integrátorů.

Představení jednotlivých značek a zaměření jejich produktů se věnoval  presales security konsultant Sotirov Stanimir. Patří mezi ně ForeScout (platforma pro automatizovanou kontrolu bezpečnosti a přístupu k síti), Mobile Iron (software pro správu mobilních zařízení v organizacích), AirTight Networks (systém prevence narušení wi-fi sítě), Protected networks (pokročilá správa přístupových práv nad systémy Windows včetně vizualizace a generování reportů) a SpectorSoft (software pro monitorování uživatelů a jejich chování).

Headtechnology bylo založeno v roce 2000 v německém Stuttgartu a nyní operuje v 36 zemích střední a východní Evropy. Českou republiku a Slovensko má na starost německá pobočka, více informací naleznete na webu Headtechnology .

Zdroj: ChannelWorld
Komentáře