SodatSW chce přes AT Computers do SMB

Společnost SodatSW, specialista v oblasti šifrování dat, uzavřela v květnu distribuční kontrakt s AT Computers na produkt AreaGuard Neo. Komu jej chce nabídnout?

SodatSW chce přes AT Computers do SMBSodatSW hledá přes AT Computers nové partneryO rozšíření portfolia AT Computers o produkt AreaGuard společnosti SodatSW jsme vás poprvé informovali v reportáži z RoadShow ATC. Výrobce chce touto cestou nabídnout malým a středním českým a slovenským firmám nástroj pro ochranu dat.

AT Computers od května nabízí produkt AreaGuard Neo své síti resellerů na území České i Slovenské republiky. Tento distributorský kanál sdružuje více než 5 000 prodejců v Česku a 2 000 prodejců na Slovensku, uvádí SodatSW v oznámení.,

„Spolupráce s firmou AT Computers nám přináší zajímavou možnost cílit naši nabídku na malé a středně velké firmy. Právě ze strany tohoto segmentu dlouhodobě pociťujeme zvýšenou poptávku po řešení na ochranu informací,“ uvedl v tiskové zprávě Martin Hanzal, jednatel společnosti SodatSW.

Produkt AreaGuard Neo slouží k ochraně citlivých informací a firemního know-how. Nástroj využívá technologie v oblasti šifrování a kombinuje je s omezením nežádoucího používání výměnných médií. Přidanou hodnotou produktu je podle SodatSW komfortní uživatelské prostředí a vysoká míra automatizace, která zaručuje rychlé nasazení a snadnou manipulaci.

Zdroj: SodatSW
Komentáře