Skupina EET koupila Swiss Ink, distributora spotřebního materiálu AgfaPhoto

EET Group oznámila akvizici švýcarské společnosti Swiss Ink, která drží exkluzivní licence pro značku AgfaPhoto v Evropě. Práva na distribuci se tak přenesou i na EET Česká Republika.

Skupina EET koupila Swiss Ink, distributora spotřebního materiálu AgfaPhotoSkupina EET koupila Swiss Ink, distributora spotřebního materiálu AgfaPhotoEET Česká Republika díky akvizici skupiny získává do distribuce produktové portfolio AgfaPhoto, které zahrnuje inkoustové náplně, tonery pro laserové tiskárny, foto papíry a další média pro tisk fotografií za pomocí inkoustové technologie.

Společnost Swiss Ink byla založena v roce 2006 a během krátké doby získala velmi dobrou reputaci v oblasti spotřebního materiálu, uvádí distributor v oznámení. Swiss Ink vyrábí spotřební materiál AgfaPhoto v Evropě, za použití švýcarské technologie a know-how. Dnes dodává řadě maloobchodníků, e-tailerů a B2B zákazníků přes evropský distribuční kanál.

AgfaPhoto mimo jiné také patří mezi značky působící v oblasti alternativních náplní pro inkoustové a laserové tiskárny pro zařízení značek: Brother, Canon, Dell, Epson, HP, Kyocera, Lexmark, Oki a Samsung.

V současnosti má EET Česká Republika zalistovaných na 205 inkoustů a 219 tonerů AgfaPhoto. Naleznete je v jejím e-shopu.

Z pohledu přístupu k životnímu prostředí a recyklaci společnosti je až 80% materiálu použitého pro maloobchodní balení výrobků AgfaPhoto vyrobeno z recyklovaných materiálů.

Zdroj: EET
Komentáře