Školení HP řešení v praxi 2 v podání Azlanu

VAD divize Azlan společnosti Tech Data Distribution pozvala na konci dubna své resellery na školení s názvem HP řešení v praxi 2, které se uskutečnilo v pražském hotelu Barceló.

Školení HP řešení v praxi 2 v podání AzlanuŠkolení HP řešení v praxi 2 v podání AzlanuNovinky z oblasti řešení postavených na platformě HP si přišlo vyslechnout více než 60 účastníků. Vlastní program setkání se zabýval potřebami IT v segmentu SMB.

Na školení představili zástupci dovatatelů nové technologie, zmínily význam standardizace a nechyběl ani cloud v podobě Office 365, o němž pohovořil Petr Špetlík ze společnosti Microsoft.

Na obecné téma služeb pak volně navázal zástupce společnosti HP Jakub Tikovský, který vyzdvihl sítě jako základ pro doručování služeb, komunikaci a spolupráci v geograficky rozložené síti.

Odpolední část programu se zaměřila na data a nezbytnou péči. Tomáš Okrouhlík z HP pohovořil o úložištích a na něj pak navázal Martin Portele, který promluvil o serverech a vyzdvihl význam zajištění jejich funkce.

Dříve si naši partneři vybavovali Tech Data Distribution a Azlan ve spojení s tím, že od nás lze jen něco koupit. Dnes už nás vnímají jako distributora s přidanou hodnotou, tedy i tak, že se od nás mohou něco dozvědět a získat odbornou pomoc,“ tvrdí v oznámení tisku Jaroslav Salva, ředitel divize Azlan.

Zdroj: Tech Data - AzlanKomentáře