Servodata získala ocenění Microsoft Operations Excellence Award

Servodata si z výroční partnerské konference v Dublinu od Microsoftu odvezla ocenění Operational Excellence Winner 2012. Co to znamená a co k tomu říká šéf české pobočky Microsoftu?Část týmu obchodní divize Abakus společnosti Servodata (zleva Hana Malíková, Luděk Melen a Jana Čudejková) a Ken Gill, Operations Account Manager ve společnosti MicrosoftOperační centrum společnosti Microsoft ocenilo firmu Servodata za bezchybné dodávky licencí a zpracování kontraktů v uplynulém fiskálním roce. Česká firma byla vyhlášena nejlepším partnerem pro celý region EMEA a získala ocenění Microsoft Operational Excellence Winner 2012.

Dodávky licencí a souvisejících služeb tvoří převážnou, stále rostoucí část našeho obratu,“ uvedl ve zprávě pro média Rostislav Jirkal, generální ředitel společnosti Servodata. Ta uvádí, že obrat z prodejů podnikových licenčních programů Microsoftu ve fiskálním roce 2011 meziročně vzrostl o 12 %.

Partnerský ekosystém tvoří v České republice i jinde ve světě nejsilnější prodejní kanál Microsoftu, proto je obchodní úspěch naší společnosti do velké míry definován i kvalitou a schopnostmi našich partnerů. Každé ocenění pro českého partnera na mezinárodní úrovni je tedy pro mne velmi pozitivní zprávou i zpětnou vazbou,“ uvedl v tiskové zprávě Roman Cabálek, ředitel české pobočky společnosti Microsoft.

Servodata působí na českém a slovenském trhu jako Microsoft Large Account Reseller (LAR) a na trhu českém i jako Service Provider License Agreement Reseller (SPLAR). Jsou rovněž členem klubu Solution Partners.

Zdroj: Servodata
Komentáře