Servodata získala nejvyšší certifikaci pro serverová řešení Microsoft

Obchodní divize Abakus společnosti Servodata získala od Microsoftu kompetenci Server Platform na nejvyšší úrovni - Gold.

Servodata získala nejvyšší certifikaci pro serverová řešení MicrosoftServodata získala nejvyšší certifikaci pro serverová řešení MicrosoftKompetence Server Platform na úrovni Gold přiznává společnosti Servodata vysoký stupeň praktických zkušeností s prodejem řešení Windows Server a poskytováním souvisejících služeb certifikovanými odborníky.

VAD distributor tímto rozšířil již získané certifikace pro správu softwarového majetku, návrhy a správu licenčních programů i poskytování školení ke klíčovým technologiím Microsoftu.

Našim zákazníkům a partnerům dovedeme nejen navrhnout vhodnou skladbu softwarových produktů Microsoft a optimální licenční model, ale pomůžeme i s jejich nasazením a praktickým využitím,“ uvedl ve zprávě pro média Martin Malý, obchodní ředitel Servodat.

Obchodní divize Abakus společnosti Servodata již disponuje čtyřmi odbornými kompetencemi k produktům Microsoft:

  • Software Asset Management na úrovni Gold za dosažení nejvyšších odborných znalostí, které pomáhají zákazníkům ušetřit náklady a zlepšit správu softwarových licencí pomocí optimalizovaných postupů správy softwarových aktiv.
  • Volume Licencing na úrovni Gold nejvyšší úroveň certifikace v oblasti předprodejní podpory produktů Microsoft, v rámci které získávají zákazníci od certifikovaných odborníků komplexní servis, který jim pomáhá s volbou vhodného modelu licencování a s nasazením softwaru.
  • Learning na úrovni Silver druhá nejvyšší certifikace pro partnery, kteří poskytují školení i vzdělávací programy k produktům Microsoft.


Zdroj: Servodata

Úvodní foto: Servodata, Microsoft

Komentáře